Preču kategorijas:
Piesakies jaunumiem:

Piesakies veravita.lv īpašajiem piedāvājumiem un nepalaid garām superīgas cenas un neticamus piedāvājumus.

Paldies!

Jūs esat veiksmīgi pieteikušies īpašajiem piedāvājumiem!
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

Jūs meklējāt:

Specifisks „karstā efekta" krēms, ideāli piemērots cīņai pret audu elastības zudumu kritiskajās ķermeņa zonās (rokas, vēders, gurni, augšstilbi), kas mēdz rasties svara izmaiņu, dabīgās novecošanās dēļ vai pēc grūtniecības. 95% dabīgu sastāvdaļu formula bagātināta ar Kigelia Africana, augu izcelsmes Hialuronskābi un Bioskulptīnu – botānisko aktīvo sastāvdaļu, kas nodrošina trīskāršu iedarbību (nostiprina, remodelē, drenē) izteiksmīgākam siluetam. Karstais efekts, kas jūtams pēc uzklāšanas, palielina aktīvo sastāvdaļu biopieejamību; masāža, neatņemama procedūras sastāvdaļa, veicina asimilāciju, lai progresētu aprūpēto zonu remodelēšanu. Rezultāti: regulāri lietojot, mitrinātā āda kļūst tonizēta, atgūst tvirtumu un elastību, remodelējas siluets. 
 
Skaistuma padoms: Kombinējiet treniņu ar termo krēmu: treniņa laikā asinsvadi paplašinās un āda ir uzņēmīgāka pret aktīvajām sastāvdaļām! Pirms treniņa, ar cirkulējošām kustībām uzklājiet krēmu, līdz pilnībā iesūcies. Rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni. Pēc treniņa, lai tonizētu kājas visā to garumā, veiciet kontrastdušu no potītēm līdz augšstilbiem, un pēc tam, uz nožuvušas ādas, vēlreiz uzklājiet termo krēmu. 
 
Lietošana: lietot produktu ietekmētajās zonās (rokas, vēders, gurni, augšstilbi), masējot virzienā augšup ar cirkulējošām kustībām, līdz produkts iesūcies. Iesakām: - intensīvam efektam lietot no rīta un vakarā vismaz 4 nedēļas, pamatojoties uz vēlamo efektu; - Efekta uzturēšanai lietot vienu reizi dienā. 
Nepārtraukta produkta lietošana uzlabo efektivitāti. Sildošais efekts, ādas sārtums un/vai jutīgums ir produktam raksturīgs, tas liecina par iedarbību. Atcerieties rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm un ūdeni uzreiz pēc katras lietošanas.
UZMANĪBU: nelietot uz jutīgas, iekaisušas ādas. Nelietot uz krūtīm, grūtniecības laikā un trausliem kapilāriem. Izvairieties no kontakta ar acīm, gļotādas un intīmajām zonām: nejaušas saskares un/vai pārākas termogēnas reakcijas gadījumā nomazgāt ar lielu daudzumu ūdens un ziepju.
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Dermatoloģiski testēts. 
€ 10.39